Iga ettevõte vajab edukas olemiseks kuskil mingil moel head disaini. Disaini, mis kõnetab ostjat-tarbijat ja eristab konkurendist. Selleks võivad olla Sinu ettevõtte logo, üldine identiteet, toote pakend või veebikeskkond. 

Väga paljud ettevõtjad aga tunnevad, et loominguline kujundamine on nende jaoks too much. Kui ka Sina tunned nii, siis lubage ulatada abikäsi olles sulle heaks disainipartneriks.

Sina räägi oma kujunduse vajadusest ja visioonist ning meie loome Sulle parima, silmapaistva ja erilise tulemuse! 

Logo kujundus

Kui Sinu alustaval ettevõttel on äge ja silmapaistev logo, on Sinu äri kohe ka tõsiseltvõetavam, reaalsem ja põnevust tekitavam. Aitame Sinu visandid vektoriseerida või hoopis Sinu kujutluste järgi luua. Või sooviks Sinu ettevõte hoopiski värskendada vana ja kulunud visuaalset identiteeti?

Aitame Sinu idee päriselt ellu äratada!

Pakendi kujundus

Sinu toode vajab pakendit või olemasolev värskendamist? Tule anna oma tootest ülevaade ja meie teeme ülejäänu. Meie eeliseks on ka kohene trükivõimalus. Et lõplik disain saaks otsustatud, aitavad välja trükitud näidised Sul veenduda igas detailis. Kui kujundus on Sinu poolt kinnitatud, saab koheselt kujundatu trükki lasta. Kõik ühest kohast!

Teeme kõik selleks, et tunneksid uhkust oma toote üle.